Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Bertoncelj: Zajc je v najboljši formi sposoben biti v samem svetovnem vrhu Bertoncelj: Zajc je v najboljši formi sposoben biti v samem svetovnem vrhu
pred 2 urama in 5 minutami
V petek se s kvalifikacijami v Wisli začenja nova sezona svetovnega pokala v smučarskih skokih. Na mestu glavnega trenerja slovenske reprezentance v svojo drugo zimo vstopa Gorazd Bertoncelj.  (RTV SLO)
Barcelona razbila razglašeni Fenerbahče Barcelona razbila razglašeni Fenerbahče
pred 8 urami in 39 minutami
Košarkarji Barcelone so v 9. krogu Evrolige še poglobili veliko krizo Fenerbahčeja. Katalonci so Turke odpravili kar z 89:63. Vse je bilo odločeno že pred zadnjo četrtino.  (RTV SLO)
Ob 1.30: Dallas - Golden State; Miami - Cleveland Ob 1.30: Dallas - Golden State; Miami - Cleveland
pred 9 urami in 20 minutami
Dva dni po rekordnem večeru, ko je dosegel kar 42 točk, Luka Dončić z Dallasom gosti Golden State. Ob isti uri se bo Miami Gorana Dragića pomeril s Clevelandom.  (RTV SLO)
Dallas - Golden State; Miami - Cleveland Dallas - Golden State; Miami - Cleveland
Dva dni po rekordnem večeru, ko je dosegel kar 42 točk, Luka Dončić z Dallasom gosti Golden State. Miami Gorana Dragića se meri s Clevelandom.  (RTV SLO)
Dončić v prvi četrtini zbral več točk, skokov in podaj kot Bojevniki skupaj Dončić v prvi četrtini zbral več točk, skokov in podaj kot Bojevniki skupaj
Dva dni po strelskem rekordu, ko je dosegel kar 42 točk, je Luka Dončić ponovno blestel. 35 točk in sedmi trojni dvojček v sezoni je pristavil k visoki zmagi Dallasa nad Golden Statom (142:94).  (RTV SLO)
Pipan na klopi Šentjurja debitiral s porazom v Novem mestu Pipan na klopi Šentjurja debitiral s porazom v Novem mestu
pred 10 urami in 44 minutami
Krka je v 8. krogu državnega prvenstva z novim trenerjem Vladimirjem Anzulovićem dosegla zmago. V dvorani Leona Štuklja je premagala Šentjur z 92:72. Aleš Pipan je debitiral s porazom.  (RTV SLO)
Brez igralca, ki lahko vodi žogo in jo varno poda, ne bo želenega rezultata Brez igralca, ki lahko vodi žogo in jo varno poda, ne bo želenega rezultata
pred 11 urami in 25 minutami
Navkljub začetnemu optimizmu, ki ga je ob vrnitvi na selektorsko mesto prinesel Matjaž Kek, tokratne kvalifikacije niso ponudile nič novega. Če pogledamo obdobje od Južne Afrike naprej, je bila to že večkrat videna zgodba.  (RTV SLO)
Gladka zmaga Srbov za uvod – Đoković pogreša tradicionalni Davisov pokal Gladka zmaga Srbov za uvod – Đoković pogreša tradicionalni Davisov pokal
pred 11 urami in 53 minutami
Srbska teniška reprezentanca je odlično začela na zaključnem turnirju Davisovega pokala v Madridu. Japonsko je odpravila s 3:0.  (RTV SLO)
Celjani prek Trebanjcev do enajste zmage v sezoni Celjani prek Trebanjcev do enajste zmage v sezoni
pred 12 urami in 12 minutami
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 11. krogu Lige NLB premagali trebanjski Trimo s 30:22.  (RTV SLO)
Pri Ferrariju po brazilski sramoti opozorili dirkača Pri Ferrariju po brazilski sramoti opozorili dirkača
pred 12 urami in 30 minutami
Pri Ferrariju so svoja dirkača Charlesa Leclerca in Sebastiana Vettla opozorili na odgovornost do moštva, ki jo nosita v formuli ena, potem ko sta z medsebojnim trkom poskrbela za točkovno ničlo na nedeljski dirki za VN Brazilije v Sao Paulu.  (RTV SLO)