Novice - Šport (slovenščina) - RTV SLO

Tjaša Vozel napovedala boj za medaljo na 200 m prsno Tjaša Vozel napovedala boj za medaljo na 200 m prsno
pred 25 minutami
Tjaša Vozel se je na evropskem prvenstvu v Glasgowu s slovenskim rekordom 2:20,99 in drugim izidom kvalifikacij prebila v finale na 200 m prsno. Lasten rekord je izboljšala za skoraj sekundo in pol.  (RTV SLO)
Tudi danes tako ženska kot moška skakalna tekma Tudi danes tako ženska kot moška skakalna tekma
pred 52 minutami
Ljubitelji smučarskih skokov se tudi danes lahko veselite dvojnega sporeda: ženska tekma v Lillehammerju se bo začela ob 14. uri, moška v Nižnem Tagilu pa ob 15. 30.  (RTV SLO)
Hat-trick Messija in najlepši zadetek v Suarezovi karieri Hat-trick Messija in najlepši zadetek v Suarezovi karieri
pred 2 urama in 40 minutami
Nogometaši Barcelono so z vrhunsko predstavo v 16. krogu španskega prvenstva s 5:2 premagali Mallorco, gledalci pa so videli nekaj mojstrskih zadetkov, morda celo gol sezone.  (RTV SLO)
Paralelni veleslalom v Banoju Paralelni veleslalom v Banoju
pred 3 urami in 25 minutami
Banoje v Rusiji danes gosti še tekmo deskarjev v paralelnem veleslalomu. V izločilnih bojih nastopata Žan Košir in Glorija Kotnik.  (RTV SLO)
Žan Košir in Gloria Kotnik izpadla v osmini finala Žan Košir in Gloria Kotnik izpadla v osmini finala
Uvod v novo sezono za slovenske deskarje ni bil uspešen: tudi na nedeljski tekmi v Banoju v paralelnem veleslalomu ni bilo vrhunskega izida. V izločilnih bojih sta Žan Košir in Gloria Kotnik nastopila le enkrat.  (RTV SLO)
Dončić miri evforijo: Sezona se je šele začela! Dončić miri evforijo: Sezona se je šele začela!
pred 4 urami in 15 minutami
Luka Dončić je na tekmi proti New Orleansu izenačil dosežek Michaela Jordana po številu zaporednih tekem z vsaj 20 točkami ter petimi skoki in podajami, saj mu je ta dosežek uspel že 18. zapored.  (RTV SLO)
Vodstvo 2:0 Los Angelesu ni zadoščalo za konec črnega niza Vodstvo 2:0 Los Angelesu ni zadoščalo za konec črnega niza
pred 4 urami in 46 minutami
Anže Kopitar je prekinil niz tekem brez dosežene točke, vendar to ni pomagalo Los Angelesu, ki je v Calgaryju izgubil s 4:3 in niz porazov podaljšal na štiri.  (RTV SLO)
Le kaj je tega treba bilo: Brazilke osramotile Slovenke Le kaj je tega treba bilo: Brazilke osramotile Slovenke
pred 5 urami in 19 minutami
Rokometašice Slovenije so predsednikov pokal na svetovnem prvenstvu začele z izjemno slabo predstavo proti Braziliji. Po porazu 19:32 jih čaka boj za 19. mesto.  (RTV SLO)
Sarrijev Juventus prvič na kolenih, Lazio nadaljeval izjemen niz Sarrijev Juventus prvič na kolenih, Lazio nadaljeval izjemen niz
pred 12 urami in 40 minutami
Nogometaši Juventusa so v 15. krogu italijanskega prvenstva doživeli prvi poraz v sezoni. V Rimu jih je s 3:1 premagal Lazio in se jim s sedmo zaporedno zmago na lestvici približal na samo tri točke zaostanka.  (RTV SLO)
Joshua po točkah le strl trdoživega Ruiza Joshua po točkah le strl trdoživega Ruiza
pred 13 urami in 17 minutami
Britanski boksar Anthony Joshua je znova prvak v (super)težki kategoriji, potem ko je v Riadu po 12 rundah boja in soglasni sodniški odločitvi premagal Američana Andyja Ruiza, s čimer se mu je oddolžil za nepričakovani poraz 1. junija letos.  (RTV SLO)