TO JE ZATE… JA,ZATE,SAJ VEŠ…
04. December 2009 (09:59)
Ko te nekdo takole znori, ne moreš več jasno razmišljat…. Sanjaš,želiš si,hočeš – sama misel na to več ne zadostuje. Hočeš ga,takoj in zdaj… V glavi razbija, srce nori, ne slišiš nikogar,še sebe ne… Pregrešne misli so v zraku,tako so žive,da jih lahko čutiš… Kot da te ni več tu,od daleč opazuješ sebe… Zapri Tvoja ocena je [...]
Moja prva… in edina
04. December 2009 (09:46)
Ležala sem na plaži in se predajala sončnim žarkom. Vsake toliko časa sem zaplavala in pustila morski vodi,da se dotika tudi mojih najbolj skritih kotičkov. Kako dober je občutek,ko voda s svojim že skoraj ledenim dotikom,raziskuje moje telo. Bradavičke nehote postanejo trde kot kamen,po telesu me spreleti  in tam malo nižje začutim toploto… Hmmmm,če ne bi [...]
Moja prva… in edina
04. December 2009 (09:46)
Ležala sem na plaži in se predajala sončnim žarkom. Vsake toliko časa sem zaplavala in pustila morski vodi,da se dotika tudi mojih najbolj skritih kotičkov. Kako dober je občutek,ko voda s svojim že skoraj ledenim dotikom,raziskuje moje telo. Bradavičke nehote postanejo trde kot kamen,po telesu me spreleti  in tam malo nižje začutim toploto… Hmmmm,če ne bi [...]
Beli nageljni
03. December 2009 (21:42)
Vse se je zdelo perfektno. Vse sem perfektno izračunala. Po strahoviti paniki, ki je nastala, zato, ker me je spet pustil fant  … in ker je ravno takrat moja sestra rodila in sem jaz ugotovila, da bi tudi jaz imela otroka… pa pač nisem imela več s kom… In da je najbrž prepozno, saj so vsi moji potencialni kandidati odšli drugam in me zapustili in… nisem vedela, če bom sploh še kdaj kje dobila koga, ki bi imel z mano otroka… Zato sem šla k tistemu, ki je kazal malo več zanimanja zame… No, potem sem zaigrala ali pa tudi ne…
Ko bi ti vedela, kakšen seks imava midva...
03. December 2009 (19:13)
Pogovarjala sem se z Regino, svojo “terapevtko” o mojem zakonu z Dietrichom. No, zgodba pred tem… na kratko… Dietrich je leto dni po rojstvu najinega otroka prenehal z mano govoriti, me ignoriral. Sploh ni več govoril z mano. Seveda mu nisem ostala dolžna… Jaz sem strašno dramatizirala in ga poniževala. Po dveh letih in pol se je situacija tako zaostrila, da se je preselil k svoji materi nazaj, tja od koder je prišel. Včasih sva se srečevala ob sobotah ali nedeljah pri njegovi mami ali bila kje skupaj z otrokom… Včasih je prišel v najino stanovanje,
Telefonski klic
03. December 2009 (18:26)
Počasi se dan bliža koncu in s tem tudi moja delovna vnema. Telefon zvoni. Kar naprej in sploh ne misli nehati! Rutinsko se oglasim s tečnim glasom »prosim«. Pričakoval sem kakšen še bolj tečen glas iz slušalke, ko zaslišim prijeten topel »halo«! Seveda sem takoj spremenil ton, ker glas na drugi strani je obljubljal vse kaj drugega [...]
Trst je naš & D’četa
03. December 2009 (15:23)
Kulturni center Delavski dom Zagorje vabi na ogled kratkih filmov Trst je naš (Žiga Virc) in D’četa – Velike zasavske vojne (Loke Studio), ki bosta predvajana danes (četrtek) ob 19:00. Vstop je prost. Trst je naš Zgodba je postavljena v leto 2009 in je opis poskusa skupine partizanskih vojakov, ki se odloči, da bo osvobodila Trst in [...]
Policajski bife
03. December 2009 (12:39)
V letu 1998 sem delala na Dunaju v vrtcu kot vzgojiteljica, tam je bila tudi moja hči. Potem sem prodajala borovnice in drugo sezonsko sadje v Badnu, kjer sem “imela” tudi bife, nato sem delala na Gradiščanskem s Slovaki, kjer sem obirala borovnice. Dogovarjali smo se, da bom vodila trgovinico v 13. okrožju na Dunaju, pa je padlo vse skupaj na žalost  v vodo. Moja hči mi je pomagala prodajat sadje, joj, bilo je tako simpatično… Delala sem v McDonaldsu na Mariahilferstrasse v sedmem (stanovala sem tam blizu)… pa v eni strašno moderni fensi restravraciji, kje
Računalniški serviser
01. December 2009 (20:35)
Že nekaj časa mi je nagajal računalnik,tako da mi ni preostalo drugega kot da pokličem servis. Rekli so,da mi že naslednji dan pošljejo njihovega mojstra,ki si bo pogledal in ugotovil v čem je težava. In naslednji dan je res že zjutraj pozvonilo. Ko sem odprla vrata,mi je kar dih vzelo. Tako seksi moškega [...]
kako te ljubim
01. December 2009 (14:46)
Rišem si v mislih najino hišico z vrtom. In najine otroke, ki tekajo po vrtu. Vidim vsa tista drevesa, čutim vso to radost, svobodo. Sprejmeš me tako, kot sem. Sprejmem te takega, kot si. Vidim naju, kako sva tesno objeta. Ne moreva se odtrgati drug od drugega. Vidim tebe, kako mi pišeš ljubezenske izjave, vsak dan, preden greš. Pošiljaš mi znake. Vsak dan ti povem, kako te ljubim. Ker te res. Vsak dan mi poveš, kako me ljubiš. Ker me res. Vidim mene, ko mislim nate in pišem zgodbo. Vidim mene, kako sem ozdravljena bolečine in dopuščam spet srcu, da diha. Čutim to toploto, ko s