Ničesar več se ne veselim
20. November 2009 (15:10)
Pomislim, da je razlika med zdaj in med časom med enim letom v tem, da se zdaj ne zbujam več ponoči v paniki in strahu (ko me je zapustil partner), ampak se zbujam v čudnem občutku, da se ničesar več ne veselim… Včeraj sem šla s tamalima v trgovino, kjer so vse okrasili za novo leto in sta rekla: “Joj, kako bo fajn, ko bomo imeli novoletno jelko in dobili darila…” Pomislila sem: “Vau, kako se tega veselita!!” Jaz se že od … menda iz gimnazijskih let ven ne veselim nobenega novega leta več.
Lepo prosim, pridi k meni
19. November 2009 (13:52)
Zaslišim stokanje: “Boug moj, Boug moj… Ana! Ana! Pomagaj! Pomagaj!”… Ah, zbudila se je, pa ne morem zdaj, moram še smeti nest dol, moram posesat, posode še nisem pospravila, moram pogledat še to in ono, iksipsilonu moram napisati odgovor… V nepravem času se je zbudila… Zakaj vendar ne spi naprej? Pa kako se lahko zbudi ravno takrat, ko jaz nimam časa. Ravno takrat… Pomislim: saj nikoli nimam časa, vedno nekaj delam, v bistvu delam po dve – tri stvari hkrati  in tudi, če bi res naredila vse tisto, kar nameravam ali
Poslikala sem Slovenijo
18. November 2009 (09:15)
Pred dnevi sem pri Chefu izvedela za nagradni natečaj Poslikajmo Slovenijo, ki do 15. decembra 2009 poteka na spletni strani pictureslovenia.com. Slovenska turistična organizacija (STO) si želi, da bi Slovenija postala slikovno ena najprepoznavnejših držav na spletu, zato poziva vse, da na že prej omenjeno spletno stran naložite svoje fotografije. S tem ne boste oz. [...]
Ko te moški po težki noči pomiri
17. November 2009 (18:31)
Vera je prebedela veliko noči, ko je začela živeti skupaj z Renejem… Bilo jo je neizmerno strah, da se bo zgodilo podobno kot v prvem zakonu, ko je bila s človekom, ki jo je ignoriral, sploh ni govoril z njo in enostavno odšel od nje. Razen tega je Vera z ločitvijo od njega izgubila vse prednosti bivanja v tujini… Vera je kmalu zanosila, kar si je zelo želela, a jo je obenem prijela velikanska panika… Strah jo je bilo, kako bo preživljala oba otroka, saj ni imela papirjev za delo… Z Renejem pa se ni hotela poročiti zaradi papirjev. Da bo tako kot prvič? Vera j
Brezplačne BlackBerry Aplikacije z OTA (Over The Air) linki
16. November 2009 (19:05)
Na forumu crackberry.com so sestavili listo brezplačnih aplikacij z OTA linki, ki jo objavljam tudi tu. Vsi linki niso preizkušeni in tudi vse aplikacije verjetno ne podpirajo Slovenije. v kolikor naletite na kakšne nepravilnosti vas prosim za opombe v komentarjih. Seveda pa bom vesel tudi vaših predlogov, ki jih bom vključil v spodnji seznam. Accuweather – [...]
Klavir
16. November 2009 (18:24)
Bilo je… sredi aprila 1996, v Los Angelesu. Klavir sem opazila takoj, ko sem prišla v hotel. Oh, ta hotel, prelep, kot v pravljici iz Tisoč in ene noči… Nikoli ni nihče igral na klavir. Enkrat sva midve z Julio noreli tam naokoli in potem sem ji zaigrala “Čuk se je oženil” na klavir.
Klavir. Vedno sem si želela igrati na klavir. Zame so tisti ljudje, ki igrajo na klavir… nekaj posebnega. Umetniki, ki imajo v mojem srcu poseben prostor. Klavir je pač stal tam. Bil je majski večer, prijetno je bilo. Stali smo zunaj na vrtu in se pogovarjali. V hotelu

Nick Oliveri, Cojones, Ana Plamenita, petek trinajsti …
14. November 2009 (22:27)
Petek trinajsti je bil dolg dan, ampak tudi eden lepših dni v zadnjem času. Najprej sem se odpravila do Cankarjevaga doma, kjer je potekal razstavni sejem Frankfurt po Frankfurtu, nad katerim sem bila razočarana. Vem, da sejem ni kriv, da jaz na tisti majhni stalaži, ki je gostila Kitajsko, nisem našla potencialne teme za sinološko [...]
Mesna lazanja - samo, če imate čas in voljo
11. November 2009 (11:11)
Zdaj, ko je z diplomo z mene padlo eno veliko breme, sem končno imela spet čas, da za kosilo skuham še kaj drugega, kot testenine s kupljeno omako. Ko sem bila nazadnje v trgovini, me je nagovorilo testo za lazanjo. Čeprav sem se te slastne jedi lotila prvič, sem bila z njo nadvse zadovoljna. Vsekakor [...]
Bad Luck
09. November 2009 (21:15)

Profesorica ruščine
06. November 2009 (12:26)
Najprej se moram NAJLEPŠE ZAHVALITI vsem, ki ste v sredo1, mislili name in v mojo smer pošiljali polno pozitivne energije. Verjamem, da sem ravno zaradi vseh vaših misli ostala tako zelo mirna. Res me je pred začetkom predstavitve oz. zagovora diplome začelo malo stiskati, roke in glas so se malo tresli, ampak konec koncev je [...]