Fotošop dneva 24. March 2011 (18:02) Courteney Cox za revijo Harper’s Bazaar, april 2011. Vau, tako slabe naslovnice pa ne vidiš kar vsak dan … Izgleda kot da bi vzeli neko ceneno paparaci fotko iz ulice in jo malo modificirali za naslovko. Malo? Dečva si skoraj ni podobna, ne. Ta naslovnica mi je resno grozljiva. Prav … poceni deluje.
Fotkal je Terry [...]
All is fair in love and war 24. March 2011 (11:42) “Zakaj ješ toliko tablet?”
“Da bom živela večno.”
“A ne bi bil to dolgčas?”
“Ja, ampak hočem doživeti teleport.”
Teleport in Marsovce in večno mladost in branje misli in replikatorje in replikante in leteče avtomobile in štirinožne prijatelje, ki živijo večno. V bistvu bi imela samo teleport, pa čeprav se izjemno rada vozim v avtu. Odvisno s kom in [...]
Posladek dneva 24. March 2011 (07:36) Elizabeth Taylor. Ja, vem, od nje sem se poslovila že včeraj, ampak brez sladkanja ne gre. Zanalašč sem izbrala malo manj tipično fotografijo Richarda Avedona, ki je nastala leta 1964, ko je bila Taylorjeva stara 32 let.
Foto: Richard Avedon
Maggie the cat is alive 23. March 2011 (17:42) Ja ja, že vrabci na strehi čivkajo, da je danes umrla Elizabeth Taylor, jaz, news & internet junkie, pa sem to izvedela ravno pet minut prepozno, še moja mama je prej vedela, zato bom sedaj do konca meseca obsesivno spremljala vse svetovne novice, da mi ne bi slučajno še kaj ušlo. I’m obsessive that way. [...]
Malih kulinaričnih smrti se človek nikoli ne naveliča 23. March 2011 (11:20) Ugotavljam, da sem prejšnji teden kar veliko jedla zunaj. Saj grem pogosto, ampak vseeno ne štirikrat v enem tednu (in vedno v dobri družbi, good times, ah). Dve restavraciji sta bili zame prvič, kar je kar dobro povprečje, sploh zame, saj načeloma na maram neznanega okolja. Odvisno od priložnosti in družbe, seveda. Včasih prav tako [...]
Posladek dneva 23. March 2011 (07:31) Chord Overstreet. 22-letni mladič, ki so ga lahko zapazili gledalci serije Glee. In čemu takšno ime? “My dad is in the music business as a songwriter. I was the third one in my family born, and there are three notes in a chord, so that’s how they came up with my name.” Ima [...]
Fotošop dneva 22. March 2011 (18:02) Amanda Seyfried za revijo Elle, april 2011. Punca ima tako ogromne oči, da je že malo vesoljska. Naslovnica me niti ne gane, čeprav ima super Pradine barve na sebi, zato pa sem toliko bolj udarjena na bambijaste črno-bele fotke. Malo v stilu njenega novega filma, Red Riding Hood, malo pravljično, malo kvazi nedolžno, malo lolitasto, [...]
Statična elektrika 22. March 2011 (13:20) Talec sem! Čisto resno, sem talec statične elektrike, ki me intenzivno nadleguje že od nedelje. Pojma nimam, od kje se je vzela in tudi nočem vedeti, ampak vse skupaj smrdi na zaroto, kako me pripraviti do tega, da bi spet nosila hlače. Moja statična elektrika namreč las sploh ne opazi, ampak se rada zadržuje predvsem [...]
Posladek dneva 22. March 2011 (08:10) Alexa Chung. Evo, na tej fotki mi je pa celo všeč. Nore oči ima.
Foto: Reuters
Viktorski redkarpet 21. March 2011 (17:28) Ma ja, zakaj pa ne bi enkrat obdelali tudi slovenske rdeče preproge? Tako ali tako se priložnost za kaj takega ponudi ravno enkrat na leto. Naslednjič si morajo viktorji nujno izmisliti nek nov sistem, da bi ženskam pobrali plašče takoj, ko pridejo v Cankarjev dom, saj poziranje v zimskih opravah nima smisla. Svoje favoritinje sem [...]