Ljubljančani ne znamo uporabljati knjižnic. 30. June 2010 (11:52) Zelo mi je žal, a drugega kot to, da smo Ljubljančani nesposobni uporabljati knjižnice, si ne morem misliti. Ali pa smo morda prav nasprotno pretirano obsedeni z njimi? Preprosto ne razumem projekta Proga 10, v okviru katerega so na nekaj postajališč ljubljanskega mestnega potniškega prometa namestili knjige, ki si jih lahko izposodi kdorkoli in jih [...]
Posladek dneva 30. June 2010 (07:55) Sheree Murphy. 34-letna britanska igralka, poročena z včerajšnjim posladkom.
Fotošop dneva 29. June 2010 (18:02) Angelina Jolie za revijo Vanity Fair, avgust 2010. Ah ja, Angie’s back. Trenutno seveda z Johnnyjem Deppom snema ameriško različico Tourista, kmalu pa bo v kina prišel njen akcijski triler Salt. No, Angie pravzaprav nikoli ne more nikamor iti, ker sta z Bradom pač pastirja najbolj priljubljene družinske čredice pod soncem (medijsko priljubljene, seveda), ampak [...]
Rdeča preproga za temnopolte umetnike 29. June 2010 (11:47) O podelitvi nagrad BET sem predvsem v navezavi z jokajočim Chrisom Brownom pisala že včeraj, danes pa je čas za rdečo preprogo, ki je bila precej bež. Nevtralna. Nič kaj pisana, pač. In polna dolgih rokavov. Estelle (levo), Eva the diva Pigford (na sredini) in Cassie (desno) že vedo. Tole poziranje na očitno močnem soncu [...]
Posladek dneva 29. June 2010 (07:55) Harry Kewell. Poročen z zvezdnico britanskih žajfnic Sheree Murphy, skupaj imata tri otroke. 31 let, 180 cm.
Damn, that boy can dance … 28. June 2010 (19:22) V Los Angelesu so znova podelili nagrade BET, ki so namenjene priznavanju dosežkov na področju zabavne industrije (hm no, pa športa tudi) temnopoltih Američanov. No, ne vem, če morajo imeti ameriško državljanstvo. In menda naj bi priznavali tudi druge “manjšine” (narekovaji zato, ker ne vem, kako lahko napišeš “African American and other minorities”, saj se [...]
Kdo je to? 28. June 2010 (11:04) Tale uganka pa brez goljufanja mogoče ne bo tako zelo lahka. Kdo je tip, me sploh ne zanima, rada pa bi vedela, kdo je dečva, ki nam na fotki kaže hrbet?
Posladek dneva 28. June 2010 (07:55) Fiona Apple. Ne, ni za vsakogar, ampak vsekakor je zame. I’m in Fiona mood. Spet. Lahko bi prišla kaj koncentrirat k nam. Kino Šiška je ravno prav majhen in ona je ravno dovolj časa in between albums, da bi lahko obiskala tudi naš mali glasbeno nepomembni konec zemljevida.
Tiste misli 27. June 2010 (20:58) Moj craving za pico je bil končno potešen. Dobra vila. ♥
Danes imam same čudne cravinge, že jutraj sem si namesto zajtrka raje privoščila rogljiček ob jutranji kavi, no, pravzaprav ob pomarančnem soku. Rogljički so čudna zadeva, čudovita v ustih in popolnoma neopazna v želodcu. Morda sem samo preveč navajena na svojo jutranjo skledo kosmičev z [...]
Linktajm 27. June 2010 (13:49) Preklikan teden …
Mačka režalka.
Česa se najbolj spomnite pri lego kockah?
Podpis Baracka Obame malce drugače… In ko smo že ravno pri Obami in njegovem kinky podpisu – bi imeli Obama dildo?
Džizs, nek ruski milijarder je menda dejansko plačal milijon dolarjev, da se je lahko pojavil v videu za Gagino pesem Alejandro. In še vedno [...]