Novice - Šport (hrvaščina)

Arsenal je napokon pronašao žrtvu i osjetio slast pobjede; 'topnici' su na ovo čekali puna dva mjeseca Arsenal je napokon pronašao žrtvu i osjetio slast pobjede; 'topnici' su na ovo čekali puna dva mjeseca
pred 1 uro in 16 minutami
Nogometaši Arsenala pobijedili su na Emiratesu Newcastle United 4:0 u susretu 26. kola engleskog prvenstva. Ovo je prva prvenstvena pobjeda 'topnika' još od sredine prosinca prošle godine, čak osam utakmica Arsenal nije osjetio slast slavlja (šest remija, dva poraza)... (T-Portal)
[VIDEO] Drama u Velikoj Gorici; Rijeka zabila u 91. minuti, ali VAR je poništio taj gol i gostima 'otkinuo' pobjedu [VIDEO] Drama u Velikoj Gorici; Rijeka zabila u 91. minuti, ali VAR je poništio taj gol i gostima 'otkinuo' pobjedu
pred 2 urama in 24 minutami
U posljednjoj utakmici 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige Gorica i Rijeka odigrali su 0:0. U dobroj utakmici bilo je konkretnih prilika na obje strane, a na kraju je - duboko u sudačkoj nadoknadi - VAR presudio (T-Portal)
Bayern demolirao očajno loši Köln; u prvih 12 minuta utakmice Bavarci su zabili čak tri gola Bayern demolirao očajno loši Köln; u prvih 12 minuta utakmice Bavarci su zabili čak tri gola
pred 3 urami in 38 minutami
Minhenski Bayern vratio se na prvo mjesto ljestvice Bundeslige nakon što je u nedjelju u 22. kolu u gostima svladao Köln 4:1 (T-Portal)
Ljutiti Nenad Bjelica nakon poraza u Osijeku ostao bez riječi; no prije toga je sočnim psovkama 'počastio' suca Zebeca Ljutiti Nenad Bjelica nakon poraza u Osijeku ostao bez riječi; no prije toga je sočnim psovkama 'počastio' suca Zebeca
pred 4 urami in 1 minuto
Nogometaši Dinama u derbiju 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige izgubili su u Gradskom vrtu od Osijeka 1:0. Treći je to poraz 'modrih' u domaćem prvenstvu, a treba napomenuti kako je Dinamo utakmicu završio s dva igrača manje, a zbog vrijeđanja suca Zebeca isključen je i sam trener Nenad Bjelica (T-Portal)
Golijada u Birminghamu; Heung-Min Son u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu Tottenhama Golijada u Birminghamu; Heung-Min Son u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu Tottenhama
pred 4 urami in 24 minutami
U 26. kolu Premier lige Tottenham je u nedjelju u gostima svladao Aston Villu 3:2, a pobjednički gol zabio je Korejac Heung-Min Son u sudačkoj nadoknadi... (T-Portal)
Juventus se pobjedom vratio na vrh ljestvice Serie A, Milan Badelj isključen u pobjedi Fiorentine Juventus se pobjedom vratio na vrh ljestvice Serie A, Milan Badelj isključen u pobjedi Fiorentine
pred 4 urami in 36 minutami
Nogometaši Juventusa vratili su se na vrh ljestvice talijanskog nogometnog prvenstva domaćom pobjedom 2:0 protiv Brescije u susretu 24. kola Serie A (T-Portal)
[VIDEO] Osijek iz penala slavio protiv Dinama; 'modri' utakmicu završili s osmoricom na terenu i bez trenera Nenada Bjelice [VIDEO] Osijek iz penala slavio protiv Dinama; 'modri' utakmicu završili s osmoricom na terenu i bez trenera Nenada Bjelice
pred 4 urami in 58 minutami
U derbiju 22. kola Hrvatski Telekom Prve HNL Osijek je pred svojim navijačima svladao Dinamo 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Mirko Marić iz penala u 77. minuti utakmice (T-Portal)
Kakav završetak slaloma u Kranjskoj Gori; bila je pred ciljem, a onda - šok; ni pobjednica Petra Vlhova nije se mogla veseliti Kakav završetak slaloma u Kranjskoj Gori; bila je pred ciljem, a onda - šok; ni pobjednica Petra Vlhova nije se mogla veseliti
pred 7 urami in 37 minutami
Pobjednica slaloma u Kranjskoj Gori je slovačka skijašica Petra Vlhova koja je tako u toj disciplini preuzela vodstvo u Svjetskom kupu, a sama utrka imala je dramatičan rasplet u kojoj je tragičarka dana ispala Šveđanka Anna Swenn-Larsson (T-Portal)
Kohorta izviždala Bjelicu; može li Osijek pred svojim navijačima nokautirati Dinamo i krenuti u lov na drugu poziciju? Kohorta izviždala Bjelicu; može li Osijek pred svojim navijačima nokautirati Dinamo i krenuti u lov na drugu poziciju?
pred 8 urami in 15 minutami
Danas u 15 sati Osijek dočekuje Dinamo. Domaćini trenutno imaju bod prednosti pred prvim pretiteljem i tu bi prednost željeli zadržati, no Dinamo je ipak favorit. Tekstualni prijenos pratite na tportalu... (T-Portal)
Nova odluka iz NBA lige pokazala koliko je tragično stradali Kobe Bryant velik i da će živjeti vječno Nova odluka iz NBA lige pokazala koliko je tragično stradali Kobe Bryant velik i da će živjeti vječno
pred 9 urami in 54 minutami
Nagrada za najkorisnijeg igrača All-Star utakmice od ove godine će nositi ime tragično poginulog košarkaša LA Lakersa Kobea Bryanta, objavio je u subotu NBA povjerenik Adam Silver (T-Portal)