Novice (hrvaščina)

Arsenal s igračem manje u završnici uspio iščupati bod na gostovanju kod Chelseaja Arsenal s igračem manje u završnici uspio iščupati bod na gostovanju kod Chelseaja
pred 1 uro in 12 minutami
U derbiju 24. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea i Arsenal su na Stamford Bridgeu odigrali 2:2 (T-Portal)
Napoli izborio polufinale Kupa; gol odluke pao je već u drugoj minuti utakmice... Napoli izborio polufinale Kupa; gol odluke pao je već u drugoj minuti utakmice...
pred 1 uro in 26 minutami
Nogometaši Napolija prvi su polufinalisti talijanskog Kupa, oni su na svom San Paolu u četvrtfinalu svladali branitelja naslova Lazio 1:0 (T-Portal)
Pad škaljarskog klana: Najveća balkanska mafija na koljenima
pred 1 uro in 37 minutami
Još uvijek se ne zna tko je naručio ubojstvo dvoje vođa škaljarskog klana, ali policija sumnja da su ih ubojice našli tako što su pratili kretanje njihovih supruga, koje su od prosinca bile u Grčkoj (24sata)
Labirint: Hrvatska zemlja duboke apatije
pred 1 uro in 38 minutami
Hrvatska je zemlja duboke apatije. Za takvo stanje političari okrivljuju medije, jer navodno pišu samo o lošem, ali uzroci su dublji i sežu u poslijeratne godine, kada je velika očekivanja zamijenilo razočaranje. (HRT vjesti)
Sergio Aguero ušao i za samo šest minuta spasio City; Everton vodio 2:0 do 94. minute i ostao bez pobjede Sergio Aguero ušao i za samo šest minuta spasio City; Everton vodio 2:0 do 94. minute i ostao bez pobjede
pred 1 uro in 39 minutami
U utorak navečer odigrano je šest utakmica 24. kola engleskog nogometnog prvenstva (T-Portal)
pred 1 uro in 40 minutami
Na mjestu događaja je hitna pomoć i nekoliko vatrogasnih vozila. (HRT vjesti)
Mađari izgubili od otpisanih Šveđana i zakomplicirali borbu za polufinale; evo koji je mogući rasplet... Mađari izgubili od otpisanih Šveđana i zakomplicirali borbu za polufinale; evo koji je mogući rasplet...
pred 2 urama in 17 minutami
U posljednjoj utakmici 2. kola skupine II drugog kruga natjecanja po skupinama na Europskom prvenstvu za rukometaše domaćin Švedska je u Malmöu svladala Mađarsku 24:18 (10:9), a tim se rezultatom Norveška pridružila Hrvatskoj i Španjolskoj u polufinalu (T-Portal)