Novice - Šport (slovenščina)

Messi v drugem polčasu zrežiral gladko zmago Barcelone Messi v drugem polčasu zrežiral gladko zmago Barcelone
pred 9 urami in 27 minutami
Barcelona je na preloženi tekmi 1. kroga španskega prvenstva premagala Elche s 3:0. Katalonci so se povzpeli na tretje mesto, za vodilnim Atleticom iz Madrida pa z odigrano tekmo več zaostajajo le še pet točk.  (RTV SLO)
Atalanta po sporni izključitvi Freulerja zdržala do 86. minute Atalanta po sporni izključitvi Freulerja zdržala do 86. minute
pred 9 urami in 36 minutami
Na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov je Atalanta izgubila proti madridskemu Realu z 0:1. Gostitelji so kar 80 minut igrali le z deseterico, odločil pa je Ferland Mendy dve minuti pred koncem. Josip Iličić je igral od 56. do 86. minute.  (RTV SLO)
Atalanta - Real Madrid 0:0, Borussia (M) - Manchester City 0:0 Atalanta - Real Madrid 0:0, Borussia (M) - Manchester City 0:0
pred 9 urami in 38 minutami
Na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov se Atalanta meri z madridskim Realom. Josip Iličić je začel na klopi ekipe iz Bergama. Kraljevi klub je na stadionu Gewiss zelo oslabljen.  (RTV SLO)
Liga prvakov: Celje Pivovarna Laško - Barcelona 17:16 (polčas) Liga prvakov: Celje Pivovarna Laško - Barcelona 17:16 (polčas)
pred 9 urami in 52 minutami
Rokometaši Celja Pivovarne Laške v 13. krogu Lige prvakov gostijo Barcelono.  (RTV SLO)
Levjesrčnim Celjanom v zaključku zmanjkalo moči proti Barceloni Levjesrčnim Celjanom v zaključku zmanjkalo moči proti Barceloni
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 13. krogu Lige prvakov gostili Barcelono in dobri igri navkljub izgubili z 29:32.  (RTV SLO)
Krka - Cedevita Olimpija 72:73 (zadnja četrtina) Krka - Cedevita Olimpija 72:73 (zadnja četrtina)
pred 10 urami in 36 minutami
Košarkarji Krke in Cedevite Olimpije se v Novem mestu merijo na zaostali tekmi 14. kroga Lige ABA.  (RTV SLO)
Olimpija v zadnji minuti do zmage v Novem mestu Olimpija v zadnji minuti do zmage v Novem mestu
Košarkarji Cedevite Olimpije so na zaostali tekmi 14. kroga Lige ABA v slovenskem obračunu ujeli 15 točk zaostanka in po zanimivi končnici premagali Krko s 95:88.  (RTV SLO)
Trimo po šestem porazu brez možnosti za napredovanje Trimo po šestem porazu brez možnosti za napredovanje
pred 11 urami in 31 minutami
Rokometaši Trima iz Trebnjega so tudi na drugi tekmi skupinskega dela Evropske lige izgubili proti danskemu Gudmeju (27:30) in tako ostali brez možnosti za uvrstitev v izločilne boje.  (RTV SLO)
Skoki (Ž): Kvalifikacije na srednji skakalnici Skoki (Ž): Kvalifikacije na srednji skakalnici
pred 12 urami in 52 minutami
Ob 18. uri se bodo na svetovnem prvenstvu v nordijskih disciplinah v Oberstdorfu začele kvalifikacije smučark skakalk na srednji skakalnici. Prenos na TV SLO 2 in na MMC-ju.  (RTV SLO)
Kvalifikacije Sari Takanaši, tri Slovenke v prvi peterici Kvalifikacije Sari Takanaši, tri Slovenke v prvi peterici
Smučarke skakalke so opravile kvalifikacije pred tekmo na srednji skakalnici na letošnjem svetovnem prvenstvu v nordijskih disciplinah v Oberstdorfu. Z daljavo dneva jih je dobila Japonka Sara Takanaši.  (RTV SLO)